Приём детей в экстренном порядке проводится каждый день, круглосуточно. Госпитализация в плановом порядке проводится ежедневно.

Безверхий С. М.


Безверхий Сергій Миколеєвич

В 2006 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

З  2006р. по 2009р. проходження інтернатури на кфедрі дитячої хірургії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця ,  Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» зі спеціальності «дитяча хірургія», підтверджено звання лікаря-спеціаліста.

З 2009-2010 Працював лікарем-стажистом в відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

В 2010 році  проходження спеціалізації з дитячої ортопедії і травматології  на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. П.Л.Шупика, підтверджено званння лікаря-спеціаліста

З  2010 року працюе лікарем ортопедом-травматологом  в відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Володіє:

  • методами і технікою  надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги при ампутаціях і травмах верхніх і нижніх кінцівок з пошкодженням судин, нервів, сухожилків і кісток.
  • навиками мікрохірургічної  техніки та хірургії верхньої кінцівки.
  • доброякісних пухлинних  процесах верхніх і нижніх  кінцівок