Приём детей в экстренном порядке проводится каждый день, круглосуточно. Госпитализация в плановом порядке проводится ежедневно.

Міщенко О.М.


Міщенко О.М. – лікар відділення реконструктивно-пластичної мікрохірургії УДНЛ «Охматдит», освіта вища, закінчила Український Державний Медичний Університет, педіатричний факультет у 1996 р.

З 1996 р.- (працює у відділенні пластично-реконструктивної мікрохірургії (профіль відділення – дитяча ортопедія і травматологія).

Після закінчення Медичного Університету була направлена в інтернатуру до Київської Медичної Академії післядипломної освіти. Закінчила інтернатуру у 2000 р.

В 2003 р. пройшла курси спеціалізації з дитячої ортопедії  і травматології на базі Харківської  Медичної Академії післядипломної освіти.

В 2005 році пройшла передатестаційний  цикл з «Дитячої ортопедії і травматології»  на базі КМАПО.

В грудні 2005 р.  присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності « Дитяча ортопедія і травматологія» .

В березні 2010 р. пройшла курс стажування та інформації з дитячої ортопедії  і травматології на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» м. Київ.

В травні 2010 р. приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю « Актуальні питання хірургії верхньої кінцівки» яка відбулася на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» м. Київ.

В жовтні 2010 р. пройшла передатестаційний  цикл з «Дитячої ортопедії і травматології» на базі КМАПО.

В грудні 2011р.  присвоєна перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності « Дитяча ортопедія і травматологія».